Ana sayfa

GS Technology (Guangzhou) Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

GSKJ şişme yaşam dolu kale, zıplama evi, şişme kombinasyonlar, şişme kaydıraklar, şişme spor oyunları, su parkı, şişme su oyuncakları, şişme reklam, şişme modeller, hava yolu, şişme sörf tahtası, şişme botlar ve daha fazla şişme için profesyonel lider üreticisidir ve Müşteriler için ücretsiz özelleştirme ve tasarımlar sağlayabiliriz, herkesi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, görevimiz, en yüksek kalite bizim yükümlülüğümüzdür. Çin'in güzel Guangzhou şehrinde bulunuyoruz, bizi istediğiniz zaman ziyaret etmenizi bekliyoruz. Kazan-kazan işbirliği yapalım.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Şirket Geçmişi

 

HOP JUMP, GSKJ Technology'nin markasıdır, 2007'den beri sıçrama ev, zıplama açılan, çocuklar şişme, şişme su kaydırakları, şişme engel kursu, şişme çadır ve şişme reklamların Ar-Ge ve üretimine odaklandık.

 

2015 yılında Guangzhou'da uluslararası satış departmanı ve tasarım ekipleri kurduk ve şişme ürünlerimiz şimdiye kadar 102'den fazla ülkeye satıldı, en iyi kalite müşterilerimizden yüksek yorumlar aldı.

 

2017 yılında Shenzhen şube şirketimiz kuruldu ve üretim tekniklerini artıran teknoloji alanlarında daha fazla araştırmaya başladık ve farklı ülke ve bölgelerde daha fazla müşteri ile daha fazla işbirliği kurduk.

 

2021'de Guangzhou'da şube fabrikası kurduk ve ürünleri daha profesyonel hale getirdik ve şişme sörf tahtası, hava yolu ve şişme botlar için yeni üretim hattına başladık.

 

Covid-19 geçtikten sonra ABD şube şirketi ve İngiltere şube şirketi kuracağız, daha fazla müşteriye daha iyi hizmet vereceğiz ve Avrupa ve ABD müşterileri için çok daha kolay ve rahat olacak, lütfenbizi izlemeye devam edin.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : GSKJ

No. Çalışanları : 50~150

Yıllık satış : 3 million-10 million

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 70% - 80%